Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very beautiful material and the size fits perfectly i really recommend this❤️❤️
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Price: 260.400₫
Original Price: 280.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 200 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25062044041011905 |
Author: n***6
Date:
Review: Very beautiful material and the size fits perfectly i really recommend this❤️❤️
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: 2***9
Date:
Review: روعههههههههههههههههههه
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: x***i
Date:
Review: Comfortable to wear: حلوووووووووووووووووووووووووووو
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: .***.
Date:
Review: my fav
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm